Czytaj więcej: Ratusz StaromiejskiRatusz Staromiejski, jeden z piękniejszych w Elblągu nowo powstałych budynków jest symbolem elbląskiej starówki. Obecnie to miejsce reprezentacyjne, promujące dziedzictwo miasta i regionu. Pełni również funkcję centrum: kultury, inicjatyw społecznych oraz spotkań kongresowo-konferencyjnych.
Ze względu na swoją lokalizację - vis a vis katedry pw. św. Mikołaja - jest idealnym miejscem na organizację różnego rodzaju przedsięwzięć m.in.: koncertów, wystaw, gal, konferencji, seminariów, spotkań promocyjnych czy bankietów.
Jego powstanie Elbląg zawdzięcza dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013, które miasto otrzymało na realizację projektu pn. „Odbudowa Ratusza Staromiejskiego w Elblągu”.
-    Wysokość kosztów kwalifikowanych: 15 591 353,95 zł,
-    Kwota dofinansowania z EFRR: 14 032 218,53 zł (90% kosztów kwalifikowanych),
-    Całkowity koszt projektu: 18 916 740,44 zł.
Idea odtworzenia Ratusza Staromiejskiego powstała po zakończeniu badań archeologicznych przeprowadzanych na Starówce w latach 1989, 1993-1994.
Ich rezultat pozwolił uzupełnić istniejącą już wiedzę na temat gmachu Ratusza sprzed 1777 roku, który ówcześnie pełnił siedzibę włodarzy miast, o nowe źródła.

Czytaj więcej: Sala Konferencyjna APowierzchnia 92  m2  dla 40-50 osób (poziom -1)
Sala została wyposażona w stoły i krzesła z przeznaczeniem dla ok. 40 osób, ustawione w podkowę. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu nagłaśniającego (mikrofonów bezprzewodowych, na statywach), rzutnika multimedialnego,  flipcharta oraz wskaźnika multimedialnego, a także tabliczek informacyjno-kierunkowych oraz wieszaków. Ustawienie wyposażenia sali można dostosowywać do Państwa potrzeb.

Czytaj więcej: Sala Konferencyjna BPowierzchnia 92 m2 dla 30-40 osób (poziom 0)
Pomieszczenie na cele konferencji można doposażyć w stoły i krzesła z przeznaczeniem dla ok. 30 osób Istnieje również możliwość skorzystania ze sprzętu nagłaśniającego (mikrofonów bezprzewodowych, na statywach), rzutnika, flipcharta i wskaźnika multimedialnego.
Ustawienie wyposażenia sali dostosujemy do Państwa potrzeb. Sala jest do Państwa dyspozycji, z uwagi na funkcję jaką pełni, w określone dni - od poniedziałku do czwartku.

Czytaj więcej: Sala konferencyjna CPowierzchnia 92 m2 dla 40-50 osób (poziom 1)
Salę tą wyposażono w stoły i krzesła z przeznaczeniem dla ok. 40 osób, które standardowo ustawiono w podkowę. Istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu nagłaśniającego (mikrofonów bezprzewodowych, na statywach), rzutnika,  flipcharta i wskaźnika multimedialnego.
Ustawienie wyposażenia sali można dostosowywać do Państwa potrzeb.

Czytaj więcej: Sala KoncertowaPowierzchnia z zapleczem kuchennym i garderobą 220 m2 dla 150 osób (poziom 1)
Sala wyposażona w krzesła z przeznaczeniem dla ok. 150 osób. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu nagłaśniającego (mikrofonów bezprzewodowych, na statywach), ekranu, rzutnika multimedialnego, flipcharta oraz wskaźnika multimedialnego. Sala Koncertowa posiada system tłumaczeń symultanicznych.
Ustawienie wyposażenia tego pomieszczenia można dostosowywać do Państwa potrzeb.
Sala jest do Państwa dyspozycji w każdy wtorek.

Polish English German Russian Ukrainian

Galerie zdjęć

On-line

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.